Odcinek II - "Niewykorzystane

sytuacje znów się mszczą..."

W sobotę 16 maja odbyła się XXII kolejka "A" Klasy.
Drużyna Orła Lipno podejmowała na swoim boisku drużynę z Osiecznej.

Mecz zaczął się dość przykrą sprawą dla gospodarzy , ponieważ w 5 minucie meczu podczas zamieszania w polu karnym drużyny gospodarzy kontuzji nabawił się podstawowy gracz Orła Marcin Łuczak (uraz kciuka).
I to w 5 minucie tego spotkania padły założenia taktyczne trenera filar drużyny zszedł bólem na twarzy i udał się do szpitala. Za kontuzjowanego zawodnika na boisko wszedł Grzegorz Olejnik a na bramce stanął Szymon Klecha.

Dalszy ciąg spotkania przynosi nam groźne ataki gospodarzy , na lewym skrzydle szalał Filuś lecz jego strzały lądowały na lewym i prawym słupku bramki.
Dogodne sytuacje mieli także Urbanowski i Nadolny lecz ich strzały były zbyt niecelne aby zagrozić bramce gości.

Jest 44 minuta spotkania, grający trener rusza do przodu z piłką i pięknie w uliczkę podaj piłkę do Krzysztofa Urbanowskiego który nie myli się i pokonuje bramkarza gości.

Druga połowa od początku przynosi ataki gości którzy potrzebowali punktów aby jeszcze powalczyć o utrzymanie w lidze. Kilku zawodników z Osiecznej oddało groźne strzały lecz były one nie celne.

W 55 minucie dochodzi do wyrównania , zawodnika gości strzela ładną bramkę z pola karnego.

Orzeł po stracie bramki wyniósł wnioski i przeszedł do ataku , ładnie konstruowane akcje , ale niestety nie ma wykończenia.
Rzut rożny dla drużyny z Lipna i ładną główką popisał się Arkadiusz Nadolny , lecz piłkarze z Osiecznej wybijają piłkę z linii bramkowej!!!

65 minuta i pada bramka z karnego dla Orła , strzelcem jest Dariusz Podgórski.

68 minuta i znów wyrównanie , zamieszanie w polu karnym i zawodnik gości uderza piłka wpada do bramki i jest 2:2

W 70 minucie mamy kolejną zmianę w Orle , za Tomasza Chrastka wchodzi Damian Łodziewski.

Drużyna gości zdobywa 3 bramkę lecz nie zostaje ona uznana , zawodnik z Osiecznej był na spalonym, protesty gości nie przyniosły skutku i nadal jest remis.

Dalszy ciąg meczu to ataki z jednej jak i z drugiej strony , lecz wyrównania nie ma.

W 80 minucie kolejna dobra szansa dla Orła piłkę podaje Łodziewski , Mikołaj Kowalczyk strzela lecz trafia prosto w bramkarza.

W 85 minucie kolejna zmiana za Mikołaja Kowalczyka wchodzi Tomasz Wleklik.